Novinky

Dostupnost produktů

Vážení nakupující,

všechny produkty označené "skladem" jsou k dispozici. Momentálně je pro vás balíme k přepravě. První objednávky můžete očekávat po 20. srpnu. Takže se nebojte, podzimní přípravu zahrádky bezpečně stihnete!

Jana Káňová
starám se o obchod

Informace k dopravě

Vážení nakupující!

Rozhodli jsme se zvolit pouze jednu možnost dopravy, a to na výdejní místo Zásilkovny, které určitě ve svém okolí najdete. Nastavili jsme za dopravu maximálně férové ceny a věříme, že nikomu touto volbou neznemožníme nákup produktů z biouhlu!

Jan Káňa
BIOUHEL.CZ 

Spouštíme e-shop

Milí příznivci biouhlu, zahradníci, pěstitelé a chovatelé!

Po mnoha letech vývoje a testování biouhlu přišel čas vám výsledky našeho úsilí nabídnout. Nechceme vám prodávat samotný biouhel. Ten si můžete na zahradě "vyrobit" sami. Návodů na internetu najdete stovky! Stačí vám k tomu rýč a pár větví ;-) 

My vám nabízíme biouhel již zpracovaný, připravený v různých formách k různému použití!

Jednak jsme pro vás připravili víceúčelové PŮDNÍ KONDICIONERY z rodiny CHAR, v nichž jsou kromě biouhlu i základní živiny v organické formě. Tuto řadu označujeme "A". Vedle ní je tu ještě řada "B", která není druhořadá! To "B" znamená biotizovaný, tedy obohacený půdní biotou v podobě mykorhizních hub (ty zlepšují dostupnost živin), mykoparazitických hub (ty likvidují houbové choroby rostlin) a také bakterií rodu Bacillus, které se rovněž postarají o lepší dostupnost živin u kořenů rostlin. Jedná se o granulovaný MicroCHAR®, jemnozrnný FertiCHAR a mikroskopický SuperCHAR, určený k aplikaci zálivkou.

Nezapomněli jsme ani na chovatele. Pro ně máme uhlíkový doplněk potravy CarbonFeed. Pečlivě vybraný biouhel nejvyšší jakosti má v trávícím traktu funkci vyvazovače toxinů a dalších škodlivých látek a podporuje lepší trávení. To pak pozitivně ovlivňuje vitalitu a celkovou pohodu vašeho zvířecího přítele. A jako bonus získáte pevnější a méně zapáchající exkrement :-)

Do budoucna plánujeme prodej našich výrobků i v kamenných obchodech, čímž snížíme náklady na dopravu u každé objednávky. Než však k tomu dojde, věříme, že pomůžete svými nákupy zde. Tím, že biouhel, jenž je materiálem se širokými přesahy v rámci udržitelného rozvojedostaneme různými cestami pod zem, pomůžeme především sobě a hlavně svým dětem! A právě používání biouhlu jako prostředku odstranění oxidu uhličitého se snažíme rozvíjet prostřednictvím nadačního fondu Biochar Foundation, který vám zde nabízí drobné uhlíkové kompenzace. 

za BIOUHEL.CZ
Jan Káňa

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem